Czyszczenie Szafy – udana akcja Fundacji u progu sezonu

marzec 2020 Trwają przygotowania do kolejnego sezonu. Nasza współpraca z Kolarskimi Szkółkami układa się pomyślnie, a główny „motor napędowy” Fundacji którym jest Michal Krawczyk, realizuje kolejny pomysł, który już cieszy się popularnością  i odzewem w socjalmediach.

A co to za pomysł? Posłuchajcie Michała:
„…Będąc z wizytą na treningu w jednej ze szkółek zauważyłem, że dzieciaki nie mają ubrań na sezon zimowy do jazdy na rowerze. Trenują w dresach, bez rękawic i bez czapek. Postanowiłem zorganizować akcję „Czyszczenie Szafy”.

Zapraszamy sklepy które dysponują stokami magazynowymi które się nie sprzedają. Potrzebujemy bluzy, getry, rękawice, ochraniacze, nie pogardzimy oponą, butami czy pedałami. Również grupy sportowe, zawodnicy – jeżeli ktoś ma dobre, niezniszczone ubrania, można je dosyłać do końca marca. Prośba – aby były czyste, wyprane, niezbyt zniszczone.

W pierwszym rzędzie wyposażamy szkółki w Bielinach i Daleszycach.

Kilka telefonów do zaprzyjaźnionych osób – przyjaciół Marka i mamy bardzo efektowne rezultaty.
Serdeczne podziękowania dla:
– Maja Włoszczowska