Porady i plany treningowe

listopad 2019 Fundacja odwiedziła w tym miesiącu Szkółkę Kolarska w Bielinach nie tylko z „pakietem” butów kolarskich, ale też z propozycją konkretnych programów treningowych. Oni dopiero zaczynają, a mnóstwo pasji i zaangażowania jakie wkładają w swoje treningi już procentuje. Ich trener i nauczyciel WF – Dariusz Wiącek widzi potencjał w kilku zawodnikach, a nasza fundacja będzie się starać im pomóc. Wczoraj były trener Majki Włoszczowskiej – Michał Krawczyk z Makra-Sport.pl pomógł w podstawowych problemach jakie mieli młodzi kolarze.

A to prawidłowe ustawienie pozycji na rowerze, a to technika jazdy. to interesowało wszystkich, więc Michał przekazał tajniki technicznej jazdy w terenie.
Do podopiecznych szkółki powędrowały nasze „fundacyjne” bidony i opaski. Pewnie jeszcze się spotkamy, życzymy wytrwałości w treningu i … sukcesów